Language is Everything translation agency
Find us on Facebook rss

Hakkımızda

 

Biz kimiz?

Language is Everything, merkezi World Trade Center Hull & Humber’da bulunan bir tercüme ve çeviri bürosudur.   Dilin her şey olduğuna tutkuyla inandığımız için, ismimiz Language is Everything’dir. İtibarınız bizim için önemlidir- en nihayetinde, sizin başarınız bizim de başarımızdır.
Teknik çeviri hizmetleri dahil olmak üzere, tercüme ve çeviri  hizmetlerini eksiksiz bir paket olarak sunuyoruz; üstün becerilere sahip dilbilimcilerimiz petrol ve gaz, hukuk, finans/bankacılık, inşaat ve yenilenebilir enerji gibi alanlarda geniş deneyime sahip profesyonel tercümanlardır.
Şirket olarak biz, kaliteyi fiyatın üzerinde tutarız ve diğer şirketlerin ulaşmaya çalıştıkları hizmet seviyesini sunarız. Bizimki gibi müşteri hizmetleri sektörlerinde ölçek ekonomisinin olmadığına inanırız:  daha büyük her zaman daha iyi değildir.

Dilbilimcilerimiz

Profesyonel çevirmenlerimiz sadece çeviri yapmazlar. Sizin vizyonunuzu ve yurtdışındaki müşterilerinizin ihtiyaçlarını ve isteklerini yansıtırlar.
Yüz yüze tercümanlarımız sadece tercüme yapmazlar. Yeni kültürleri ve farklı iş yöntemlerini anlamanızı sağlarlar.
Telefon tercümanlarımız sadece telefonda konuşmazlar. Dünyanın herhangi bir yerinde, günde 24 saat iş yapmanıza yardımcı olurlar.

Bizim hikayemiz ne?

1992‘de işe başladık, 1997’de şirketimizi kurduk ve 2001’de tüm faaliyetlerimizi Howden, East Yorkshire’a taşıdık, ilerleyen yıllarda  daha da büyüdüğümüz için, 2011’de faaliyetlerimizi World Trade Center Hull & Humber’a taşıdık. Diğer tercüme şirketlerinin ulaşmaya çalıştıkları hizmet seviyesini sağlayan, bağımsız, Birleşik Krallık merkezli bir şirket olmaya devam ediyoruz.

Bizi farklı kılan ne?

Müşteri hizmetlerine basit ve  dürüst yaklaşım. Hull Daily Mail, genel müdürümüz Carolyn Burgess’e iş hayatında kendisine verilen en iyi öğütün ne olduğunu sorduğunda, kendisi Einstein’dan bir alıntı yaptı: “Her şey olabildiğince basit olmalıdır, ama gereğinden fazla değil”.

 

İletişim

World Trade Centre
48 Queen Street
Hull
HU1 1UU
United Kingdom

Ofis : +44-1482 971619
Faks: +44-1482 971601
E-posta : translations@languageiseverything.com

contact

Whatever the language, leave it to us.
Telephone interpreting  |  Face to Face interpreting  |  Written translation